Atribuită
Anunț de participare
Servicii de remotorizare si reparatie a navei MAMAIA 2
- Număr anunț
- CN1002950
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSCOICA MAR SRL (CUI 1862314)
- Cod CPV
- 50245000-4 · Servicii de modernizare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.599.430 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 01:43
- Anunț de atribuire
- CAN1006887
- Termen limită
- 25.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 150-345720
- Documentație de atribuire
- DF1018153
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la CS.jpg.p7s
- Anexa 2 la CS.jpg.p7s
- Anexa 3 la CS.jpg.p7s
- FisaDate_DF1018153.pdf
- Sectiunea II - Caiet de sarcini_MAMAIA 2.doc.p7s
- Sectiunea III - Formulare _MAMAIA 2.doc.p7s
- Sectiunea IV -Proiect de contract MAMAIA 2.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTROSCOICA MAR SRL CUI RO 1862314
Valoare atribuită
2.599.430 RON
din 2.600.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro