Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 38,7% sub estimat

Furnizare Laptopuri, computere, monitoare, accesorii PC si Software

Număr anunț
CN1002895
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.083 RON
Valoare atribuită
55.206,02 RON 38,7% sub estimat
Data publicării
03.08.2018 01:36
Anunț de atribuire
CAN1007029
Termen limită
03.09.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 148-338170
Documentație de atribuire
DF1017961

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (16)

Estimat: 90.083 RON Adjudecat: 55.206,02 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laptop 1 16.471 RON Anulat
2 Tablet PC 2 1.176 RON
3 Laptop 3 7.731 RON
4 Laptop si aplicatie Office 4 2.941 RON
5 Laptop si mouse 5 1.782 RON
6 Laptop 6 2.269 RON
7 Laptop 7 5.462 RON
8 Laptop 8 8.571 RON
9 Computer 9 6.975 RON
10 Laptop 10 9.664 RON
11 HDD 11 4.622 RON
12 Ansamblu Monitoare 2.101 RON Anulat
13 Computer si aplicatie Office 13 5.042 RON Anulat
14 Computer, monitor si aplicatie Office 14 3.596 RON Anulat
15 Computer si aplicatie Office 15 5.420 RON Anulat
16 Computer si aplicatie Office 16 6.260 RON QUARTZ MATRIX 55.206,02 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840

Valoare atribuită

55.206,02 RON

din 90.083 RON estimat 38,7%

Adjudecat la 61,3% din estimat · economie 34.876,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.