Atribuită Cumpărare directă

RA 1712 Sindrila bituminoasa si cuie sindrila

Număr anunț
DA35737415
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44112500-3 · Materiale pentru acoperis (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.181,88 RON
Data publicării
17.05.2024 13:51
Data finalizării
20.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.181,88 RON