Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat
Echipamente tip UPS
- Număr anunț
- CN1002861
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- GTS TELECOM SRL (CUI 4419886)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 996.430 RON
- Valoare atribuită
- 837.919,28 RON 15,9% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2018 01:44
- Anunț de atribuire
- CAN1009957
- Termen limită
- 06.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 147-335989
- Documentație de atribuire
- DF1017202
Documente
Documentația de atribuire
- 07. Formulare-semnat.docx.p7s
- caiet sarcini_FINAL-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017202.pdf
- proiect ctr achizitie UPS-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 996.430 RON Adjudecat: 837.919,28 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Diverse echipamente UPS si software de management | 899.800 RON | GTS Telecom | 749.001,22 RON ↓16,8% |
| 2 | Echipamente UPS destinate statiilor de lucru – Tip 1 | 71.100 RON | GTS Telecom | 63.443,60 RON ↓10,8% |
| 3 | Echipamente UPS destinate statiilor de lucru – Tip 2 | 25.530 RON | GTS Telecom | 25.474,46 RON ↓0,2% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GTS TELECOM SRL CUI RO 4419886
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS SA CUI RO 427320
Valoare atribuită
837.919,28 RON
din 996.430 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 158.510,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.