Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,4% sub estimat

„Punere in siguranta mal drept la podul amplasat pe DJ 100N, Km 9+633, comuna Drajna , judetul Prahova”

Număr anunț
SCN1065228
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
STRABENBAU LOGISTIC SRL (CUI 33221610)
Cod CPV
45221100-3 · Lucrari de constructii pentru poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
447.090,37 RON
Valoare atribuită
409.723,27 RON 8,4% sub estimat
Data publicării
16.03.2020 13:42
Anunț de atribuire
SCNA1035869
Termen limită
03.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1079721

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT TRANS SRL CUI RO 14309309

Valoare atribuită

409.723,27 RON

din 447.090,37 RON estimat 8,4%

Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 37.367,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.