Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Contract de furnizare biomicroscop

Număr anunț
CN1022216
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
Furnizor / câștigător
ARGUS OPTIK SRL (CUI 18103793)
Cod CPV
33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.000 RON
Valoare atribuită
64.500 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
25.06.2020 07:56
Anunț de atribuire
CAN1039127
Termen limită
29.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087463

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARGUS OPTIK SRL CUI RO 18103793

Valoare atribuită

64.500 RON

din 65.000 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.