Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat

Program software analiză geospațială 3D a mediului operațional

Număr anunț
CN1022217
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
ROMSYM DATA SRL (CUI 2624809)
Cod CPV
48326000-9 · Pachete software de cartografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158.630,97 RON
Valoare atribuită
149.000 RON 6,1% sub estimat
Data publicării
25.06.2020 07:58
Anunț de atribuire
CAN1041353
Termen limită
28.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087499

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYM DATA SRL CUI RO 2624809
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881

Valoare atribuită

149.000 RON

din 158.630,97 RON estimat 6,1%

Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 9.630,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.