Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,8% sub estimat
LOT 1-Piese de schimb pentru lucrarile de verificare a partilor ascunse la aparatele de cale; LOT 2-Eclisa izolanta din lignofoliu tip 49; LOT 3-Materiale de constructii de linii de cale ferata (profil izolant, bucsa izolanta, jgheaburi de jil) – SRCF Craiova
- Număr anunț
- CN1002918
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- VOESTALPINE RAILWAY SYSTEMS ROMANIA S.A. (CUI 1151753)
- Cod CPV
- 34946120-7 · Materiale feroviare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 527.441,94 RON
- Valoare atribuită
- 386.024 RON 26,8% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2018 09:27
- Anunț de atribuire
- CAN1007609
- Termen limită
- 06.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017912
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcinin Lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcinin Lot 2.pdf.p7s
- Caiet de sarcinin Lot 3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017912.pdf
- Model contract Lot 1.pdf.p7s
- Model contract Lot 2, 3.pdf.p7s
- model formulare.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 386.024 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Piese de schimb pentru lucrarile de verificare a partilor ascu… | — | VAE APCAROM S.A. | 306.026 RON |
| 2 | Eclisa izolanta din lignofoliu tip 49 | — | SPIACT CLUJ S.A. | 79.998 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VAE APCAROM S.A. CUI RO 1151753
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
SPIACT CLUJ SA CUI RO 14390868
Valoare atribuită
386.024 RON
din 527.441,94 RON estimat
26,8%
Adjudecat la 73,2% din estimat · economie 141.417,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.