Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare sisteme informatice integrate/ suprastructuri pentru digitalizarea Unitatii de Invatamant

Număr anunț
DA32215386
Autoritate contractantă
COMUNA TIRGSORU VECHI (CUI 2845230)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.899.474 RON
Data publicării
16.12.2022 00:00
Data finalizării
19.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.899.474 RON