Atribuită Cumpărare directă

Fierastrau cu banda pentru metale 125 mm 0362

Număr anunț
DA35734537
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Simion Mehedinti (CUI 4317592)
Furnizor / câștigător
THUNDER TOOLS SRL (CUI 21760726)
Cod CPV
43800000-1 · Echipament de atelier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.377 RON
Data publicării
16.05.2024 13:51
Data finalizării
20.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.377 RON