Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,2% sub estimat

Serviciul de spalare a materialelor textile apartinand dormitoarelor din statiile Bucuresti Grivita, Bucuresti Basarab, Ploiesti Sud, Urziceni, Targoviste

Număr anunț
CN1022199
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
SILGIMAR PROD S.A. (CUI 18594267)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282.339,60 RON
Valoare atribuită
199.787,20 RON 29,2% sub estimat
Data publicării
24.06.2020 15:06
Anunț de atribuire
CAN1039850
Termen limită
27.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087474

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OZON SERV SRL CUI 14779130

Valoare atribuită

199.787,20 RON

din 282.339,60 RON estimat 29,2%

Adjudecat la 70,8% din estimat · economie 82.552,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.