Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOMATIZARE PUT REZERVOR ALIMENTARE CU APA

Număr anunț
DA32218129
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOCEA (CUI 4350688)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.336.419 RON
Data publicării
16.12.2022 00:00
Data finalizării
19.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.336.419 RON