Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
MODERNIZARE MAȘINA DE TIPAR INTAGLIO PROOFING SYSTEM – GRUP DOZARE Obiectul contractului îl constituie furnizarea, livrarea, recepția, instalarea, punerea în funcțiune a unui grup de dozare pentru echipamentul Intaglio Proofing System.
- Număr anunț
- CN1002897
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
- Cod CPV
- 42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.198.720 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1005345
- Termen limită
- 04.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 148-338159
- Documentație de atribuire
- DF1017865
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRIMATEHNIC SERVICE SRL CUI RO 14348324
Valoare atribuită
1.198.720 RON
din 1.200.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.280 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.