Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,7% sub estimat
Buldoexcavator - SRCF Brasov
- Număr anunț
- CN1002751
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43210000-8 · Utilaje pentru terasamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629.950,50 RON
- Valoare atribuită
- 461.745 RON 26,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2018 16:04
- Anunț de atribuire
- CAN1004750
- Termen limită
- 27.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017159
Documente
Documentația de atribuire
- CS - Buldoexcavator-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017159.pdf
- Model contract - Buldoexcavator-semnat.pdf.p7s
- Modele de formulare Buldoexcavator-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
461.745 RON
din 629.950,50 RON estimat
26,7%
Adjudecat la 73,3% din estimat · economie 168.205,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.