Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachete viderse

Număr anunț
DA32222105
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE (CUI 14836210)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.805.367 RON
Data publicării
16.12.2022 00:00
Data finalizării
19.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.805.367 RON