Ofertă acceptată Cumpărare directă

TASTATURA GENIUS + MOUSE Verbatim

Număr anunț
DA32207027
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ghinesti (CUI 29145972)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.193.585 RON
Data publicării
16.12.2022 00:00
Data finalizării
19.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.193.585 RON