Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare ACFN de precizie medie pana la 30 kg

Număr anunț
DA32202359
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.283.376 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
19.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.283.376 RON