Atribuită Cumpărare directă

GANCICLOVIR ROMPHARM 500 mg x 1 flacon

Număr anunț
DA35731765
Autoritate contractantă
Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.008,10 RON
Data publicării
16.05.2024 13:51
Data finalizării
20.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.008,10 RON