Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,5% sub estimat
DELEGAREA SERVICIILOR DE TRANSPORT PUBLIC LOCAL DE PERSOANE PRIN CURSE REGULATE IN ORAȘUL NĂVODARI
- Număr anunț
- PC1001396
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- TRANSEVREN SRL (CUI 4476466)
- Cod CPV
- 60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.978.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.861.500 RON 37,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2019 12:35
- Anunț de atribuire
- PCA1000322
- Termen limită
- 09.12.2019 12:25
- Documentație de atribuire
- DF1062798
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI TRANSPORT NAVODARI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062798.pdf
- FORMULARE SPECIFICE-semnat.pdf.p7s
- Formulare TRANSPORT-semnat.docx-semnat.pdf.p7s
- INSTRUCTIUNI TRANSPORT-semnat.pdf.p7s
- Model contract transport persoane-semnat.pdf.p7s
- REGULAMENT TRANSPORT NAVODARI-semnat.pdf.p7s
- REPREZENTARE TRASEU NR. 2-semnat.pdf.p7s
Loturi (2)
Estimat: 2.978.400 RON Adjudecat: 1.861.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TRASEUL NR. 1 | 1.116.900 RON | Anulat | — |
| 2 | TRASEUL NR. 2 | 1.861.500 RON | TRANSEVREN | 1.861.500 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRANSEVREN SRL CUI RO 4476466
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TRANSEVREN SRL CUI RO 4476466
Valoare atribuită
1.861.500 RON
din 2.978.400 RON estimat
37,5%
Adjudecat la 62,5% din estimat · economie 1.116.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.