Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat
Hartie pentru imprimante, copiatoare, multifunctionale, plotter, etc.
- Număr anunț
- SCN1003859
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ORION GOLDEN SRL (CUI 15829130)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.360 RON
- Valoare atribuită
- 21.686,20 RON 11,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2018 10:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1001361
- Termen limită
- 20.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1009681
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- Contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1009681.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ORION GOLDEN SRL CUI RO 15829130
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SILVER TRADING PARTNERS SRL CUI RO 32301125
Valoare atribuită
21.686,20 RON
din 24.360 RON estimat
11,0%
Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 2.673,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.