Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SI LIVRARE 100 BUC MICROCIPURI SI CARNETE DE SANATATE PENTRU UAT UIVAR

Număr anunț
DA32202970
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Cod CPV
03340000-6 · Crotalii pentru animale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.869.714 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
19.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.869.714 RON