Atribuită Cumpărare directă

Dosar dosare din plastic pvc cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat diverse culori B4U

Număr anunț
DA35732812
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30191000-4 · Echipament de birou, cu exceptia mobilierului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.717,80 RON
Data publicării
16.05.2024 13:51
Data finalizării
20.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.717,80 RON