Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hotel Casa cu Tei in perioada 23-26 MAI 2024 - VP HCJ98/
- Număr anunț
- DA35746675
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- HOTEL CASA CU TEI S.R.L. (CUI 45210614)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 8.779,32 RON
- Data publicării
- 20.05.2024 13:51
- Data finalizării
- 20.05.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.