Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED VA Dell 21.5'' Full HD, 60hZ, 8ms, VGA, HDMI, SE2222H

Număr anunț
DA32238762
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA CEL BATRAN PITESTI (CUI 29361275)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.557.411 RON
Data publicării
19.12.2022 00:00
Data finalizării
20.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.557.411 RON