Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap metalic , gri, 80x44x183 cm, 2 usi batante, 4 polite

Număr anunț
DA32242071
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,PROFESOR PANAITE C.MAZILU,,BROSTENI (CUI 18974746)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.793.126 RON
Data publicării
19.12.2022 00:00
Data finalizării
20.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.793.126 RON