Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licență Symantec Antivirus Client

Număr anunț
DA32235210
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21 RON
Valoare atribuită
21.788.662 RON
Data publicării
19.12.2022 00:00
Data finalizării
20.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.788.662 RON

din 21 RON estimat