Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFACERE RETEA INFORMATICA + CCTV + DETECTIE INCENDIU + CONTROL ACCES PRIMARIA CRISTIAN

Număr anunț
DA32236539
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.914.588 RON
Data publicării
19.12.2022 00:00
Data finalizării
20.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.914.588 RON