Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,9% sub estimat

ACHIZITIONAREA DE ECHIPAMENTE IT pentru buna desfasurare a activitatilor din cadrul proiectului POCU/73/6/6/106915 -„Profesori dedicați – copii educați”

Număr anunț
SCN1019557
Autoritate contractantă
CASA CORPULUI DIDACTIC MURES (CUI 4323390)
Furnizor / câștigător
ELECTRO ORIZONT SRL (CUI 1200600)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167.170 RON
Valoare atribuită
137.256 RON 17,9% sub estimat
Data publicării
09.10.2018 08:46
Anunț de atribuire
SCNA1008458
Termen limită
23.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1018903

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRO ORIZONT SRL CUI RO 1200600
Oferta 2 Individuala
Ofertant
CARO COMP SRL CUI RO 1221174

Valoare atribuită

137.256 RON

din 167.170 RON estimat 17,9%

Adjudecat la 82,1% din estimat · economie 29.914 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.