Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montaj folie Llumar gama IRX spate si luneta si Llumar Avantgarde geamuri laterale fata Skoda Kodiaq

Număr anunț
DA32233861
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Cod CPV
44115900-8 · Dispozitive de protectie impotriva razelor solare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.110.108 RON
Data publicării
19.12.2022 00:00
Data finalizării
20.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.110.108 RON