Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOSCH MAŞINĂ G/Î GSR 18V-55, 2x4.0 Ah

Număr anunț
DA32241991
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA CODLEA (CUI 29506350)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.777.320 RON
Data publicării
19.12.2022 00:00
Data finalizării
20.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.777.320 RON