Atribuită Anunț de participare

Furnizare mobilier pentru 29 grădiniţe regiunea Nord Est

Număr anunț
CN1022314
Autoritate contractantă
MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.029.790 RON
Valoare atribuită
1.075.701,77 RON
Data publicării
01.07.2020 12:45
Anunț de atribuire
CAN1042111
Termen limită
05.08.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 127-309964
Documentație de atribuire
DF1087674

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430

Valoare atribuită

1.075.701,77 RON

din 1.029.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.