Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
ACHIZITIONAREA UNEI MASINI DE POMPIERI IN COMUNA DRAGANESTI DIN JUDETUL PRAHOVA
- Număr anunț
- SCN1065339
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGANESTI PRAHOVA (PRIMARIA DRAGANESTI) (CUI 2845257)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144210-3 · Vehicule de pompieri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 559.620 RON
- Valoare atribuită
- 535.000 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.03.2020 15:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1037215
- Termen limită
- 06.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1079884
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Valoare atribuită
535.000 RON
din 559.620 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 24.620 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.