Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 82,0% sub estimat

serviciu de TELVERDE (Serviciu de retea inteligenta, cu taxare inversa)

Număr anunț
CN1022289
Autoritate contractantă
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.285.829,28 RON
Valoare atribuită
769.530,24 RON 82,0% sub estimat
Data publicării
30.06.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1052685
Termen limită
30.07.2020 03:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 126-309109
Documentație de atribuire
DF1087901

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

769.530,24 RON

din 4.285.829,28 RON estimat 82,0%

Adjudecat la 18,0% din estimat · economie 3.516.299,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.