Ofertă acceptată Cumpărare directă

Casuta din lemn masiv

Număr anunț
DA32217510
Autoritate contractantă
COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
Cod CPV
45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.098.789 RON
Data publicării
16.12.2022 00:00
Data finalizării
20.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.098.789 RON