Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,7% sub estimat
Furnizare anvelope si servicii conexe - DS Bihor
- Număr anunț
- CN1022268
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- IKARUS TRANS SRL (CUI 18286992)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324.144 RON
- Valoare atribuită
- 247.398 RON 23,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2020 09:18
- Anunț de atribuire
- CAN1040648
- Termen limită
- 27.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087656
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IKARUS TRANS SRL CUI RO 18286992
Subcontractanți 1
VANCOL COM SRL CUI RO7760933
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRO TYRES SRL CUI RO 18399800
Valoare atribuită
247.398 RON
din 324.144 RON estimat
23,7%
Adjudecat la 76,3% din estimat · economie 76.746 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.