Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Echipamente de Laborator pentru Facultatea de Farmacie
- Număr anunț
- CN1022265
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 814.000,68 RON
- Valoare atribuită
- 807.700 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2020 00:27
- Anunț de atribuire
- CAN1038990
- Termen limită
- 31.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 125-305708
- Documentație de atribuire
- DF1087535
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 814.000,68 RON Adjudecat: 807.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ECHIPAMENTE DE LABORATOR PENTRU DISCIPLINA TEHNOLOGIE FARMACEUT… | 28.286,39 RON | TEHNICAL CONSULTING BUSINESS MGT | 27.700 RON ↓2,1% |
| 2 | CITITOR DE PLACI MULTIMODAL PREVAZUT CU SISTEM DE IMAGISTICA IN… | 785.714,29 RON | S.C. DELTAMED S.R.L. | 780.000 RON ↓0,7% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNICAL CONSULTING BUSINESS MGT SRL CUI RO 34645524
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
807.700 RON
din 814.000,68 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 6.300,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.