Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,1% sub estimat
Apa minerala si apa plata
- Număr anunț
- CN1005053
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470.000 RON
- Valoare atribuită
- 173.261,88 RON 63,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2018 08:02
- Anunț de atribuire
- CAN1010603
- Termen limită
- 15.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026814
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini bauturi.docx.p7s
- FisaDate_DF1026814.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model Acord cadru.doc.p7s
- Model Contract Subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CUMPANA 1993 SRL CUI RO 4264242
Valoare atribuită
173.261,88 RON
din 470.000 RON estimat
63,1%
Adjudecat la 36,9% din estimat · economie 296.738,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.