Anulată
Anunț de participare
ÎNTOCMIRE DOCUMENTAŢII TEHNICE PENTRU OBŢINERE AUTORIZAŢIE PSI ÎN UNITĂŢI DE INVĂŢĂMÂNT – ÎMPARȚITE ÎN 2 LOTURI -,,PT ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 31” -,,PT ȘCOALA GIMNAZIALA NR. 15
- Număr anunț
- CN1005051
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102.086,77 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 07:55
- Termen limită
- 08.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026766
Documente
Documentația de atribuire
- A01 plan de situatie existent.pdf.p7s
- A02-plan subsol tehnic,existent.pdf.p7s
- A03-plan parter, existent.pdf.p7s
- A04-plan etaj1,existent.pdf.p7s
- A05-plan etaj2,existent.pdf.p7s
- A06-plan mansarda,existent.pdf.p7s
- A07-plan invelitoare, existent.pdf.p7s
- A08-sectiunea A-A, existent.pdf.p7s
- A09-sectiuneaB-B, existent.pdf.p7s
- A10-fatada principala,existent.pdf.p7s
- A11-fatada laterala dreapta,existent.pdf.p7s
- A12-fatada laterala stanga,existent.pdf.p7s
- A13-fatada posterioara,existenta.pdf.p7s
- A14-plan subsol tehnic,propus.pdf.p7s
- A15-plan parter propus.pdf.p7s
- A16-plan etaj1, propus.pdf.p7s
- A17-plan etaj2,propus.pdf.p7s
- A18-plan mansarda,propus.pdf.p7s
- A19-plan invelitoare, propus.pdf.p7s
- A20-sectiunea A-A,propus.pdf.p7s
- A21-sectiunea B-B,propus.pdf.p7s
- A22-fatada principala, propus.pdf.p7s
- A23-fatada laterala dreapta,propus.pdf.p7s
- A24-fatada laterala stanga,propus.pdf.p7s
- A25-fatada posterioara,propus.pdf.p7s
- Arhitectura.7z.p7s
- ARHITECTURA.pdf.p7s
- Autorizatii+Certificate.pdf.p7s
- Avertizare la efractie.7z.p7s
- aviz Compania Apa.pdf.p7s
- aviz ISU.pdf.p7s
- cereri+imputerniciri.pdf.p7s
- CS01-instalatii de avertizare la efractie, plan parter,existent.pdf.p7s
- CS02-instalatii de avertizare la efractie, etaj1,existent.pdf.p7s
- CS03-instalatii de avertizare la efractie, etaj2,existent.pdf.p7s
- CS04-instalatii de avertizare la efractie, mansarda,existent.pdf.p7s
- CU.pdf.p7s
- Electrice.7z.p7s
- EXPERTIZA TEHNICA.pdf.p7s
- EXTRAS CF.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026766.pdf
- Hidranti Interiori.7z.p7s
- ID01-inst.detectie semnalizare si alarmare in caz de incendiu,parter,existent.pdf.p7s
- ID 01-inst electrice+semnalizare incendiu, subsol tehnic, PROPUS.pdf.p7s
- ID02-inst.detectie semnalizare si alarmare in caz de incendiu,etaj1,existent.pdf.p7s
- ID 02-inst electrice+semnalizare incendiu,parter, PROPUS.pdf.p7s
- ID03-inst.detectie semnalizare si alarmare in caz de incendiu,etaj2existent.pdf.p7s
- ID 03-inst electrice+semnalizare incendiu,etaj1, PROPUS.pdf.p7s
- ID04-inst.detectie semnalizare si alarmare in caz de incendiu,mansarda,existent.pdf.p7s
- ID 04-inst electrice+semnalizare incendiu,etaj2, PROPUS.pdf.p7s
- ID 05-inst electrice+semnalizare incendiu,mandarda, PROPUS.pdf.p7s
- ID 06- inst electrice+semnalizare incendiu, plan invelitoare,PROPUS.pdf.p7s
- IE01-instalatii electrice,parter,existent.pdf.p7s
- IE 01-inst.electrice+iluminat de siguranta,parter, PROPUS.pdf.p7s
- IE02-instalatii electrice,etaj1,existent.pdf.p7s
- IE 02-inst.electrice+iluminat de siguranta,etaj1, PROPUS.pdf.p7s
- IE03-instalatii electrice,etaj2,existent.pdf.p7s
- IE 03-inst.electrice+iluminat de siguranta,etaj2, PROPUS.pdf.p7s
- IE04-instalatii electrice,mansarda,existent.pdf.p7s
- IE 04-inst.electrice+iluminat de siguranta,mansarda, PROPUS.pdf.p7s
- IE 05-inst.el.plan priza de pamant si protectie trasnete,plan invelitoare,existente.pdf.p7s
- Image_20180212_0004.jpg.p7s
- Instalatii.7z.p7s
- IS01-instalatii sanitare,subsol tehnic,existent.pdf.p7s
- IS01-instalatii sanitare,subsol tehnic, PROPUS.pdf.p7s
- IS02-instalatii sanitare,parter, existent.pdf.p7s
- IS02-instalatii sanitare, parter, PROPUS.pdf.p7s
- IS03-instalatii sanitare,etaj1,existent.pdf.p7s
- IS03-instalatii sanitare,etaj1, PROPUS.pdf.p7s
- IS04-instalatii sanitare,etaj2,existent.pdf.p7s
- IS04-instalatii sanitare,etaj2, PROPUS.pdf.p7s
- IS05-instalatii sanitare,mansarda,existent.pdf.p7s
- IS05-instalatii sanitare,mansarda, PROPUS.pdf.p7s
- IS06-schema izometrica,hidranti interiori, PRCPUS.pdf.p7s
- IS+IT.7z.p7s
- IT01-instalatii termice,subsol tehnic,existent.pdf.p7s
- IT02-instalatii termice,parter,existent.pdf.p7s
- IT03-instalatii termice,etaj1,existent.pdf.p7s
- IT04-instalatii termice,etaj2,existent.pdf.p7s
- IT05-instalatii termice,mandarda,existent.pdf.p7s
- Memoriu ARH.pdf.p7s
- MEMORIU TEHNIC INSTALATII DE AVERTIZARE LA EFRACTIE.pdf.p7s
- MEMORIU TEHNIC INSTALATII ELECTRICE.pdf.p7s
- MEMORIU TEHNIC INSTALATII ELECTRICE SI AVERTIZARE INCENDIU.pdf.p7s
- MEMORIU TEHNIC INSTALATII SANITARE SI TERMICE.pdf.p7s
- MEMORIU TEHNIC SISTEM DE DETECTIE SIN AVERTIZARE INCENDIU.pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
- Piese scrise.7z.p7s
- plan de situatie.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE .doc.p7s
- Sistem de detectie.7z.p7s
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.