Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP MICROBUZ/AUTOUTILITARE SI ALTE UTILAJE sub 3,5 to

Număr anunț
DA32210148
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - 01847 (CUI 4299496)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.286.271 RON
Data publicării
16.12.2022 00:00
Data finalizării
20.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.286.271 RON