Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE TRADUCERE SCRISA AUTORIZATA DIN LIMBA ENGLEZA ÎN LIMBA ROMÂNA

Număr anunț
DA32258203
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORT TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI 4276000)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.055.464 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
21.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.055.464 RON