Ofertă acceptată Cumpărare directă

Feliator GORENJE R707A, 120W, grosime feliere 0-15 mm, argintiuStatie de calcat TEFAL Express Easy S

Număr anunț
DA32250384
Autoritate contractantă
Gradinita cu P.P. Ion Creanga (CUI 32019818)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
21.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON