Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie masina de numarat bancnote

Număr anunț
DA32256976
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Cod CPV
50311000-8 · Repararea si intretinerea masinilor contabile de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.882.436 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
21.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.882.436 RON