Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de ITP pentru autoutilitara FORD TRANSIT, SV 08 PMR, din dotarea Parcului Zoologic Radauti

Număr anunț
DA32251377
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.776.414 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
21.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.776.414 RON