Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajarea padurilor si pasunilor

Număr anunț
DA32258978
Autoritate contractantă
COMUNA MARGAU (CUI 4426220)
Cod CPV
77230000-1 · Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.873.486 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
21.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.873.486 RON