Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET INTRETINERE DRUMURI

Număr anunț
DA32243110
Autoritate contractantă
Comuna Slobozia Bradului (CUI 4410658)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.014 RON
Valoare atribuită
32.893.299 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
21.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.893.299 RON

din 2.014 RON estimat