Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACH. PIESE DE SCHIMB IN VEDEREA INTRETINERII SI REPARARII SISTEMULUI DE ALIMENTARE CU APA SI CANAL

Număr anunț
DA32255555
Autoritate contractantă
Comuna Ezeris (CUI 3227807)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.001 RON
Valoare atribuită
14.418.225 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
21.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.418.225 RON

din 2.001 RON estimat