Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparații la instalația de încălzire la clădirea primariei Crișeni

Număr anunț
DA32259291
Autoritate contractantă
COMUNA CRISENI (Primăria CRIȘENI, JUD. SĂLAJ) (CUI 4291565)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.114.609 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
21.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.114.609 RON