Atribuită Cumpărare directă

Produse de papetărie şi birotică necesare pentru alegerile locale şi europarlamentare - 09.06.2024.

Număr anunț
DA35739665
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.307,30 RON
Data publicării
17.05.2024 13:51
Data finalizării
20.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.307,30 RON