Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE TAIAT PLACI CERAMICE, 95 cm, TRAGERE (67x67 cm)

Număr anunț
DA32249754
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.430.542 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
21.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.430.542 RON