Atribuită
Anunț de participare
Achiziție de echipamente pentru amenajare locuri de joacă pentru copii – 2 loturi
- Număr anunț
- CN1019823
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.012.549 RON
- Valoare atribuită
- 5.011.269,84 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1035058
- Termen limită
- 16.04.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 054-127851
- Documentație de atribuire
- DF1079665
Documente
Documentația de atribuire
- CS_Lot_I_ Amenajare locuri de joaca copii.docx.p7s
- CS_Lot_II_Amenajare locuri de joaca copii.docx.p7s
- DRAFT CONTRACT FURNIZARE.docx.p7s
- FisaDate_DF1079665.pdf
- SECTIUNEA - FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 5.012.549 RON Adjudecat: 5.011.269,84 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot I – Amenajare locuri de joacă pentru copii | 2.601.399 RON | ATLAS SPORT | 2.601.269,84 RON |
| 2 | Lot II – Amenajare locuri de joacă pentru copii | 2.411.150 RON | KORONDI ARCSO S.R.L. | 2.410.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715
Terți susținători 1
KAIQI Group CO., Ltd CUI 913303246093975546
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
KORONDI ARCSO SRL CUI RO 4845091
Asociați 1
SENIN PRODEXP SRL CUI RO 7175379
Valoare atribuită
5.011.269,84 RON
din 5.012.549 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro